Robociki

Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.

Henry Ford

O nas

Trzecia Strona Sp. z o. o. to realizacja idei wspólnej pracy na rzecz bibliotek grona osób mających za sobą długoletnie zawodowe doświadczenie w świecie korporacji, w firmach prywatnych, a nawet w sektorze publicznym. Łączy nas jeden cel: tworzenie i dostarczanie profesjonalnych, kompleksowych rozwiązań dla bibliotek. Wykorzystujemy przy tym nasz bagaż współpracy z największymi, średnimi i małymi dostawcami rozwiązań IT, a także doświadczeń z pracy w najważniejszych firmach medialnych w Polsce.

Niezależnie od liczby podmiotów zaangażowanych w realizację projektu, bierzemy na siebie pełną odpowiedzialność za jego powodzenie. Nasz zespół tworzą osoby, którym obca jest bylejakość i chęć „odfjakowania” kolejnego projektu.  Zależy nam na ludziach – dlatego oprócz końcowego rezultatu współpracy, ważne są dla nas także przyjazne i długotrwałe relacje z naszymi klientami. Angażujemy się w każdy projekt na 110%, a każdy klient jest dla nas tak samo ważny.

Naszym głównym celem jest przygotowanie kompletnej oferty produktów dla bibliotek, łączących w sobie najnowszą technologię i korzystną cenę. Porównanie naszych cen z tymi oferowanymi przez inne podmioty, stawia nas na pierwszym miejscu, jeśli chodzi o jak najlepsze warunki. Świadczymy usługi na najwyższym światowym poziomie za jak najkorzystniejszą cenę. Wierzymy, że intensywna praca nad kolejnymi projektami pozwoli nam rozszerzyć wachlarz oferowanych usług o zupełnie nowe elementy.

W  2016 roku nawiązaliśmy współpracę  z największą w Polsce społecznością miłośników książek. – serwisem lubimyczytac.pl. Jej wynikiem jest Metrao, najbardziej efektywna wyszukiwarka książek we wszystkich bibliotekach w naszym kraju, z której korzystają tysiące czytelników. Metrao działa niezależnie od używanego przez biblioteki systemu katalogowego. Jest to funkcjonalność ukierunkowana na potrzeby czytelnika – w możliwie najprostszy sposób kieruje go do najbliższej biblioteki po poszukiwaną przez niego książkę.

Od 2017 roku, na mocy podpisanej umowy z firmą Librus, pracujemy  nad stworzeniem najbardziej efektywnego systemu katalogowego dla bibliotek szkolnych, działającego w całości w chmurze.

Mamy nadzieję, że przedstawiona na tych stronach oferta spotka się z Państwa zainteresowaniem. Będziemy szczęśliwi, jeżeli uda nam się nawiązać współpracę. Ale prawdziwą satysfakcję odniesiemy wtedy, kiedy polecicie nasze usługi innym bibliotekom. Znamy bibliotekarzy i wiemy, że taki gest stanowi najwyższą formę uznania z ich strony.

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą, a w razie pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji!

229

Bibliotek

wybrało naszą infrastrukturę serwerową jako miejsce hostingu swojego systemu katalogowego

2797

Bibliotek szkolnych

kataloguje w systemach opartych o kod źródłowy e-biblio


nasi klienci